Pompy ciepła

Aquarea All in One - powietrzna pompa ciepła

Zapewnia ciepłą wodę użytkową, ogrzewanie i chłodzenie z jednego zintegrowanego, kompaktowego urządzenia.

Wszystko w jednym systemie

Aquarea High Performance to seria do nowych instalacji i domów o niskim zużyciu energii. Wyjątkowa wydajność i oszczędność energii przy zminimalizowanej emisji CO2 i minimalnej przestrzeni to klucz do sukcesu tych urządzeń. Połączenie najnowszej technologii wraz z przystępną cena i prostą obsługą gwarantuje stworzenie energooszczędnej przestrzeni, indywidualnie dopasowanej do każdego budynku.

Sterowanie za pomocą smartfona, tabletu lub komputera

Aquarea Smart Cloud i Aquarea Service Cloud - najbardziej zaawansowane sterowanie ogrzewaniem na dziś i na przyszłość. Dedykowana aplikacja zapewnia wygodę użytkowania. Jej intuicyjna i prosta obsługa pozwala na zdalne zarządzanie systemem. W znacznym stopniu ułatwia jego obsługę i zmianę ustawień.

Klimakonwektory do ogrzewania i chłodzenia

Aquarea All in One należy do nowej generacji pomp ciepła Panasonic służących do ogrzewania, chłodzenia i dostarczania ciepłej wody użytkowej w domu. Działa sprawnie i szybko nawet przy skrajnych temperaturach zewnętrznych. Aquarea All in One jest dużym urządzeniem posiadającym wbudowany zbiornik na ciepłą wodę użytkową. Jego instalacja to gwarancja oszczędności energii oraz wydajności pracy.

Pompa ciepła + panel fotowoltaiczny

Aquarea może synchronizować się z panelami PV. Dzięki tej funkcji zapotrzebowanie na ogrzewanie, chłodzenie i produkcję ciepłej wody użytkowej jest dostosowane do produkcji paneli PV.

Dofinansowanie do 27.000 zł na pompy ciepła!

Z naszą pomocą pozyskasz dodatkowe środki. Dbamy o to, by przygotowany przez nas wniosek był rozpatrzony w pierwszej kolejności.

Pompa ciepła Aquarea T-CAP

Zapewnia energooszczędne zaopatrzenie w gorącą wodę do grzejników i ogrzewania podłogowego, jak również w ciepłą wodę użytkową nawet przy skrajnie niskich temperaturach zewnętrznych.

Szeroka gama rozwiązań

Aquarea T-CAP jest idealnym rozwiązaniem do zasilania grzejników lub ogrzewania podłogowego wodą grzewczą o temperaturze do 60°C. Pracuje jako samodzielny system lub w połączeniu z istniejącym kotłem. Szeroki zakres mocy od 9 do 16 kW pozwala w pełni dostosować system do potrzeb domu. Urządzenia, które łatwo zaadaptować do warunków w pomieszczeniach są o wiele wydajniejsze. Uniwersalność oraz dostępność wysokotemperaturowych pomp ciepła Panasonic sprawia, że urządzenia te cieszą się coraz większym uznaniem i popularnością. Przeznaczone są do modernizowanych instalacji, opartych głównie na grzejnikach.

Oszczędność

Chociaż początkowe nakłady inwestycyjne mogą być wyższe niż w przypadku innych technologii, koszty eksploatacji są znacznie niższe i zapewniają krótki okres zwrotu kosztów początkowych. Oszczędności są znaczne, szczególnie w porównaniu z kotłami opalanymi paliwami kopalnianymi. Pompy ciepła Panasonic są urządzeniami opracowanymi przez najlepszych technologów. W swoim działaniu wykorzystują nowoczesne technologie, które zapewniają zarówno wygodę użytkowania, jak i wysoką oszczędność w trakcie eksploatacji. Przy aktualnych cenach surowców kopalnianych ogrzewanie za pomocą pomp ciepła jest znacznie korzystniejsze finansowo. Jeżeli klient decyduje się także na instalację PV, rachunki za prąd i ogrzewanie stają się minimalne.

Łatwa obsługa

Aquarea All in One: ta seria inteligentnie integruje najlepszą technologię Hydrokit z najwyższej jakości zbiornikiem ze stali nierdzewnej, który nie wymaga konserwacji. Pompy ciepła to wysoce wydajne i przyjazne środowisku źródło ogrzewania domów. Korzystaj z energii odnawialnej obniż swoje rachunki Jako Propartner firmy Panasonic zapewnimy Ci sprzęt najwyższej jakości oraz najlepsze warunki montażowe i serwisowe. Wiemy, czego potrzeba, aby zapewnić Ci wydajny system, który skutecznie ogrzewa dom, jednocześnie utrzymując niskie koszty eksploatacji. Nasze powietrzne pompy ciepła Panasonic są objęte najdłuższą w branży aż 5-letnią gwarancją. NTW Sieradz zajmie się za Ciebie całą dokumentacją i uruchomieniem systemu, upewniając się, że pompa ciepła jest poprawnie zainstalowana oraz spełnia kryteria wymagane dla dotacji dla programów Czyste Powietrze, Moje Ciepło i Mój Prąd. Jesteśmy firmą, która dba o klientów i ich wymagania. W razie potrzeby oferujemy także szybki serwis i pomoc w naprawieniu ewentualnych wad wynikających z eksploatacji urządzeń.

Jak uzyskać finansowanie krok po kroku?

1. Dokonaj zakupu produktu OZE i dokonaj montażu

2. Gdy sprawa dotyczy instalacji fotowoltaicznej poczekaj na montaż licznika i podpisz umowę z dystrybutorem

3. Daj nam pełnomocnictwo i zrobimy to za Ciebie lub złóż wniosek na https://gwd.nfosigw.gov.pl/


4. O przyznanej dotacji dostaniesz powiadomienie mailem.

Pompy ciepła i energia odnawialna!

Obsługa klienta
Godziny otwarta
Lokalizacja biura

Wiśniowa 24,
80-180 Kowale

Certyfikaty

MCS Certification: NIC-1111
HIES Member: SUS/A/1111

Oficjalny dystrybutor marek: